Team

Bij Fysiotherapie Medemblik werken we met een enthousiast team van 7 fysiotherapeuten en één administratief medewerkster. Ons team wordt regelmatig versterkt door stagiaires die bij ons een erkende leerschool vinden voor hun opleiding fysiotherapie.

Onze fysiotherapeuten zijn allemaal gespecialiseerd in orthopedie, Fysiofit, bodyball training en looptraining. En zij hebben ieder ook hun eigen specialisaties.

Hans van Woerkom

Functie: Fysiotherapeut/manueel therapeut

E-mail: hans@fysiotherapiemedemblik.nl

Gedreven en gepassioneerd opende Hans in 1982 Fysiotherapie Medemblik. Hij begon als algemeen fysiotherapeut en specialiseerde

Meer informatie

Erny Sinke

Functie: Fysiotherapeut/manueel therapeut

E-mail: erny@fysiotherapiemedemblik.nl

Geboren in Den Helder, een opleiding gevolgd in Leiden en vervolgens vrij snel na haar studie

Meer informatie

Rian Kooij

Functie: Fysiotherapeut

E-mail: rian@fysiotherapiemedemblik.nl

Sinds 2006 kom je haar in Medemblik én omstreken tegen. Uiteraard bij Fysiotherapie Medemblik, maar ook

Meer informatie

Ilona van der Molen

Functie: Fysiotherapeut

E-mail: ilona@fysiotherapiemedemblik.nl

Na haar opleiding fysiotherapie is Ilona werkzaam geweest als fysiotherapeut in Schagen en in een particuliere

Meer informatie

Jessica Brinks

Functie: Fysiotherapeut

E-mail: jessica@fysiotherapiemedemblik.nl

De laatste stage van haar opleiding fysiotherapie deed Jessica bij Fysiotherapie Medemblik. Dat beviel zo goed

Meer informatie

Marlot Laan

Functie: Fysiotherapeut/manueel therapeut

E-mail: marlot@fysiotherapiemedemblik.nl

Vers uit de schoolbanken begon Marlot al direct bij Fysiotherapie Medemblik. In het eerste jaar deels

Meer informatie

Dennis Wormer

Functie: Fysiotherapeut

E-mail: dennis@fysiotherapiemedemblik.nl

Dennis is sinds 23 maart 2017 in dienst bij Fysiotherapie Medemblik. Hij heeft zijn opleiding afgerond

Meer informatie

Marjan Doornbosch

Functie: Administratie

E-mail: marjan@fysiotherapiemedemblik.nl

Samen met Hans verhuisde Marjan in 1982 naar Medemblik en werkt sindsdien als administratief medewerkster bij

Meer informatie

Stagiaires

Onze praktijk voor fysiotherapie is een opleidingsinstituut voor de Hogeschool van Amsterdam en de Hogeschool van Utrecht. Studenten van deze scholen volgen bij ons een praktijkleerperiode en werken volledig onder onze verantwoordelijkheid.

Tijdens het eerste onderzoek trekken wij vaak wat extra tijd uit, zodat de stagiair dit zo volledig mogelijk kan uitvoeren. Het heeft dus ook voor de patiënt voordelen. Studenten van andere opleidingen – zoals voor huisarts, CIOS en sportverenigingen – voeren geen behandeling uit en kijken alleen mee.

Uiteraard bent u vrij om aan te geven of u bezwaar heeft tegen onderzoek of behandeling van een stagiair.

Op dit moment hebben wij van 17-04-17 tot 01-09-17 als stagiair: Ton Kolenberg